V nedávné době se stalo, že někteří z investorů investovali své mnohdy velmi složitě našetřené peníze do projektů společnosti Unique Global Investment, s.r.o., které neměly působnost jen v České republice, ale také na Slovensku, Rakousku, Německu, Belgii apod. Podle všech indicií, které dosud Policie České republiky má, jedná se o velmi nekalý a neseriózní projekt trestněprávní povahy, na kterém mnozí z vás ztratili významné finanční prostředky.

Na základě dohody zmocněnců poškozených ze dne 12. 3. 2024, ve věci investic u společnosti Unique Global Investment, s.r.o., sděluji, že patřím mezi 6 podle trestního řádu určené zmocněnce poškozených, prostřednictvím kterých mohou poškozené osoby uplatňovat práva v trestním řízení vedeném mj. proti uvedené korporaci.

Pro tento případ a podle příslušných ustanovení trestního řádu platí, že poškození, kterých je aktuálně přes 1000, svá práva uplatňují prostřednictvím společných zástupců (mezi které tedy patřím). Dne 12. 3. 2024 si stávající zmocněnci zvolili šest společných zmocněnců, kteří zastupují některé ze svých stávajících klientů – poškozených a dále, kteří můžou zastupovat další poškozené, kteří svá práva uplatnili, anebo chtějí uplatnit v uvedeném trestním řízení vedeném v České republice, pokud však dotyčný poškozený posílal peníze na účty v České republice.

V případě, že jste poškozenou či poškozeným ve shora uvedeném trestním řízení, nebo poškozenou či poškozeným projektem společnosti Unique Global Investment, s.r.o., aniž byste dosud přihlásila či přihlásil pohledávku z titulu náhrady škody, lze tak učinit i prostřednictvím advokátní kanceláře JUDr. Pavla Bracha, LL.M.

Pokud jste zastoupena či zastoupen jiným právním zástupcem než tím, který patří mezi oficiální společné zmocněnce, učiňte rychle změnu právního zástupce, když i pro tento případ je Vám advokátní kancelář JUDr. Pavla Bracha, LL.M. k dispozici.

V Praze dne 18.3.2024.

JUDr. Pavel Brach, LL.M., advokát


Kontakt:
JUDr. Pavel Brach, LL.M., advokát
Tel. č.: +420603920698
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.